Ndërlidhjet

UASHINGTON


“Jemi shumë të kënaqur me bashkëpunimin që ne kishim me Rusinë” – tha zëdhënësi i Departamentit të Shtetit, Richard Boucher.
Ai tha presidenti Putin dhe ministrin i jashtëm Ivanov kanë shprehur përkrahjen e tyre për koalicionin global kundër terrorizmit, - tha zëdhënësi Baucher.
XS
SM
MD
LG