Ndërlidhjet

BRUKSEL


Komisioni Europian miratoi një fond prej 18 milion dollarësh ndihmë urgjente humanitare për Pakistanin, që do të kanalizohet tek refugjatët afganas përmes agjensive të Kombeve të Bashkuara dhe Kryqit të Kuq Ndërkombëtar.
XS
SM
MD
LG