Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Pushteti taliban ka pranuar një ofertë të veprimtarit për të drejtat civile në Shtetet e Bashkuara, Jesse Jackson për të ndërmjetësuar në bisedat eventuale të Afganistanit dhe të Shteteve të Bashkuara, ka raportuar agjencia islamike e Afganistanit, bën të ditur agjencia FP.
XS
SM
MD
LG