Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Trupat izraelite kanë vrarë pesë palestinezë në Rripin e Gazës.
Këto vrasje ndodhën një ditë pasi ministri i jashtëm izraelit, Shimon Peres dhe lideri palestinez, Yasser Arafat u pajtuan që të punojnë në konsolidimin e procesit të armëpushimit.
XS
SM
MD
LG