Ndërlidhjet

LARBA, ALGJERI


Një grup i armatosur me uniforma ushtarake ka vrarë dhe masakruar 22 persona, në një sulm gjatë natës së kaluar, në një fshat në jug të Algjerisë, bën të ditur agjencia FP.
XS
SM
MD
LG