Ndërlidhjet

BETLEHEM


Tre palestinezë u vranë gjatë ditës në incidente të ndara nga të shtënat e forcave izraelite të sigurimit.
Agjencia Frans Pres informon se gjatë ciklit të fundit, njëvjeçar të dhunës izraelito - palestineze, kanë vdekur 638 palestinezë dhe 169 izraelitë.
XS
SM
MD
LG