Ndërlidhjet

WASHINGTON


Presidenti George Bush ka thënë se Shtetet e Bashkuara janë duke i ndjekur me këmbëngulje ata të cilët kanë ndihmuar për të ndërmarrë sulmet terroriste të 11 shtatorit në Amerikë.
Presidenti Bush ka folur pas raporeteve, se forcat speciale amerikane dhe britanike kanë filluar të operojnë në Afganistan për ti hyrë në gjurmë liderit të akuzuar terrorist ,Osama Bin Laden.
George Bush dhe zyrtarët e tjerë amerikanë kanë ngurruar të komentojnë këto raporte.
XS
SM
MD
LG