Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ambasadori taliban në Afganistan,Mullah Avbdul Salem i ka quajtur akt terrorist sulmet e Shteteve të Bashkuara ndaj caqeve në Afganistan.Ai ka thënë se talibanët nuk do të dorëzojnë Osama bin Ladenin dhe do të luftojnë deri në frymën e fundit.
XS
SM
MD
LG