Ndërlidhjet

MILANO / ITALI


Zyrtarë të aeroportit të Milanos, njoftojnë se të paktën 114 persona janë vrarë këtë mëngjes nga përplasja e një aeroplani për pasagjerë dhe një avioni të vogël privat të tipit Çesna, mbi një hangar bagazhesh të aeroportit. Zyrtarët përjashtuan që incidenti të ketë prapavijë terroriste.
XS
SM
MD
LG