Ndërlidhjet

BUJANOC


Një 16 vjeçar shqiptar dhe i jati i tij, kanë mbetur të vrarë nga shërthimi i një mine në Serbinë Jugore, ndërsa kishin dalë për të mbledhur dru.
Bëhet fjalë për Burhan dhe Bujar Salihin nga fshati Tërnoc i madh – informojnë agjensitë e lajmeve.
XS
SM
MD
LG