Ndërlidhjet

LONDËR


Popullata civile e Afganistanit ka nevojë urgjente për ndihmë humanitare para se të afrohet dimëri dhe duhet të mbrohet nga dhuna gjatë çfardo ndryshimi në pushtet që do të pasonte sulmet ajrore të udhequra nga SHBA-të, ka thënë Meri Robinson,Komisionere e Lartë e Kombeve të Bashkuara për të Drejtat e Njeriut.
XS
SM
MD
LG