Ndërlidhjet

TETOVË


Dy shqiptarë të armatosur janë vrarë dhe një tjetër është plagosur gjatë një këmbimi zjarri në Tetovë – njofton policia maqedonase.
Sipas saj, personat kanë pasur një grindje për çështje parash.
Ngjarja po hetohet edhe nga Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Europian.
XS
SM
MD
LG