Ndërlidhjet

NJU JORK


Zyrtari më i lartë i Stejt Departamentit amerikan për Afganistanin, Richard Hass, ka thënë se nuk ka diferenca midis qëndrimit të Sheteve të Bashkuara dhe Kombeve të Bashkuara mbi Afgansitanin dhe se OKB-ja dhe Shtetet e Bashkuara janë duke u konsultuar ngushtë lidhur me Afgansitanin.
XS
SM
MD
LG