Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zyrtarët e Misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë thanë sot se zjarri që dogji ditë më parë zyrtat e LDK-së dhe PDK-së në Suharekë ka qenë pasojë e kontaktit elektrik e jo e shpërthimit të ndonjë granate. Në komunikatë thuhet se incidenti është klasifikuar si aksident.
XS
SM
MD
LG