Ndërlidhjet

SHKUP


Kryeparlamentari Stojan Andov ka shtyrë sërish debatin final mbi amendamentet kushtetuese duke thënë se nuk do të ketë sesion para së hënës. Ndërkohë, në kryeqytetin Shkup gjendet për vizitë shefi për politikë të jashtme dhe siguri i Bashkimit Europian, Havier Solana, i cili fillimisht është takuar me liderët politikë shqiptar, e më pas ka planifikuar takime me presidentin Boris Trajkovski dhe udhëheqës të tjerë maqedonas.
XS
SM
MD
LG