Ndërlidhjet

PRISHTINË


Përfaqësuesit e Misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë dhe ata nga Beogradi gjatë takimit të sotëm në Prishtinë nuk kanë arritur marrëveshje lidhur me pjesëmarrjen e serbëve të Kosovës në zgjedhjet e përgjithëshme të 17 nëntorit.
Pjesëmarrësit kanë thënë se bisedimet do të vazhdojnë.
XS
SM
MD
LG