Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Ramsfelld, është nisur për një udhëtim në Rusi, Taxhikistan, Uzbekistan, Pakistan dhe Indi. Në kuadër të turneut që synon të bashkërendojë përpjekjet ndërkombëtare kundër-terrorizmit, sekretari Ramsfelld planifikon të takohet nesër me homologun e tij rus, Sergei Ivanov.
XS
SM
MD
LG