Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëdhënësi i UNMIK-ut, Andrea Angeli njoftoi për vdekjen e tre shqiptarëve në Suharekë, prindit dhe dy bijve të tij, nga shpërthimi i një mine të cilën ata e kishin gjetur ne male dhe e kishin sjellë në shtëpi.
XS
SM
MD
LG