Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zyrat postare në Shtetet e Bashkuara dhe shërbimet përkatëse të instaluara në ndërtesat qeveritare në Uashington, janë hapur sot pas mbylljes së përkohshme dhe dezinfektimit që ju bë në valën e drojës së ekspozimit ndaj antraksit. Ministri i Postave dhe Telekomunikaconeve, Xhon Poter, tha se java e kaluar ka qenë ndoshta më e vështira dhe më e dhimbshmja në historinë e postës amerikane.
XS
SM
MD
LG