Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, lordi George Robertson, ka mbërritur në Prishtinë, në një qëndrim zyrtar një ditor, që i paraprin zgjedhjeve të përgjithshme të javës së ardhshme në Kosovë.
Lordi Robertson pritet të takohet me shefin e UNMIK-ut Hans Hakerup dhe komandantin e KFOR-it, gjeneralin francez Marsel Valentë.
XS
SM
MD
LG