Ndërlidhjet

JERUZALEM


Një palestinez i vrarë dhe dy izraelitë të plagosur përbëjnë bilancin e një atentati vetë-vrasës në Bregun Perëndimor. Shpërthimi ndodhi sot ndërsa identiteti i atentatorit është i panjohur.
XS
SM
MD
LG