Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Zyrtarët nga 189 vende vazhdojnë ditën e dytë të debatit në Asmblenë vjetore të Kombeve të Bashkuara në Nju Jork, që po kalon në shenjë të komenteve lidhur me fushatën kundër terrorizmit- të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara.
Presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush ka planifikuar takime anash debatit me liderë nga Afrika dhe Amerika Latine.
XS
SM
MD
LG