Ndërlidhjet

PRISHTINË


Komandanti suprem i forcave të NATO-s për Evropë, gjenerali Joseph Ralston, do të vizitojë nesër Kosovën njoftoi zëdhënësi i KFOR-it, koloneliVincent Campredon. Ralston vjen në Kosovë për një vizitë të shkurtër dhe do të takojë komandantin e KFOR-it, gjeneralin Marsel Valentin dhe komandantët e pesë brigadave të forcës paqëruajtëse.
XS
SM
MD
LG