Ndërlidhjet

MOSKË


Ministria ruse e Emergjencës, bën të ditur sot se një aeroplan me 25 persona në bord është rrëzuar, për shkaqe deri tani të panjohura, në afërsi të një fshati, në Rusinë Veriore. Zyrtarët thanë se pilotët nuk ka sinjalizuar ndonjë problem para aksidentit dhe se po zhvillojnë hetime rreth incidentit.
XS
SM
MD
LG