Ndërlidhjet

NJU DELHI


Agjencitë e lajmeve nga India njoftojnë se të paktën 25 njerëz janë vrarë dhe 16 janë plagosur, gjatë ndeshjes së dy trenave në shtetin lindor të këtij vendi - Bihar.
XS
SM
MD
LG