Ndërlidhjet

PEKIN


Bilanci i viktimave të shpërthimit në një minierë thëngjillit ditën e enjte në provincën Shanxi në veri të Kinës ka arritur në 26, pas vdekjes së dy minatorëve në spital dhe zbulimit edhe të pesë të vrarëve në gërmadha.
XS
SM
MD
LG