Ndërlidhjet

MITROVICË


Kolegji i gjykatësve ndërkombëtarë në Mitrovicë, ka urdhëruar që Gani Imeri të mbahet në arrest për 30 ditë dhe të vazhdojnë hetimet lidhur me ngarkimin për kidnapim të pesë personave dhe një tentative vrasjeje në qershor të vitit 1999, ka thënë zëdhënësi i UNMIK-ut,Andrea Angeli, pa dhënë hollësi të tjera.
XS
SM
MD
LG