Ndërlidhjet

TETOVË


Një bombë shpërtheu sot para shtëpisë së një shtetasi maqedonas në Tetovë. Sipas zyrës së Ministrisë së Brendshme në Tetovë, bomba u hodh rreth orës 7 të mëngjesit dhe ndonëse të gjithë anëtarët e familjes gjendeshin në shtëpi në atë moment, asnjë prej tyre nuk u lëndua. Shpërthimi shkaktoi vetëm disa dëme materiale, ndërsa policia ka nisur hetimet për motivet dhe kryesit e aktit.
XS
SM
MD
LG