Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Mullah Abdul Salam Zaef, i deleguar i dikurshëm taliban në Pakistan, thotë se lideri taliban Mullah Omar ndodhet i sigurtë dhe se në objektin e bombarduar nga aviacioni amerikan nuk ka qenë as Omari, as zyrtarë tjerë talibanë.
Zaef ka thënë se ai nuk ka qenë objekt lidershipi.
XS
SM
MD
LG