Ndërlidhjet

JERUZALEM


Të paktën tre persona janë vrarë dhe gjashtë të tjerë janë plagosur rëndë, nga një shpërthim i fuqishëm brenda një autobusi udhëtarësh në Izraelin Verior.
Sipas raporteve të para, incidenti duket të jetë një akt-vetëvrasës.
XS
SM
MD
LG