Ndërlidhjet

TIRANË


Në mbledhjen e Komitetit të përgjithshëm drejtues të Partisë Socialiste të Shqipërisë, ministrat Anastas Angjeli dhe Mustafa Muçi, ofruan dorëheqje nga postet e tyre.
Kjo mbledhje e jashtëzakonëshme po mbahet pas akuzave të ndërsjella midis kryetarit të Partisë Socialiste, Fatos Nano dhe kryeministrit, Ilir Meta.
XS
SM
MD
LG