Ndërlidhjet

PRAGË


Sekretari britanik i Mbrojtjes, Geof Hoon, ka thënë gjatë vizitës në Pragë se lufta në Afganistan është larg nga përfundimi dhe se është e mundshme që nga vendet evropiane të NATO-s që tashmë kanë caktuar forca për fushatën anti-terroriste në Afganistan, të kërkohet që të kontribuojnë me mbështetje të shtuar ushtarake.
XS
SM
MD
LG