Ndërlidhjet

SHKUP


Ushtarët amerikanë në Kosovë, do të festojnë paraprakisht Krishtlindjet, nën shoqërinë e këngëtares së njohur amerikane, Maraja Keri. Ylli i muzikës pop, mbërriti me një avion çartër nga Londra në Shkup, prej nga ku u nis për në Kosovë.
Në një intervistë për agjensinë Reuters, 31 vjeçarja Keri, u shpreh se dëshiron të dëshmojë përkrahjen për ushtarët amerikanë, të cilët gjenden larg familjeve si dhe të forcojë moralin e tyre.
XS
SM
MD
LG