Ndërlidhjet

KAMPI BONSTILL


Ushtarët amerikanë në Kosovë, po festojnë paraprakisht Krishtlindjet, nën shoqërinë e këngëtares së njohur amerikane, Maraja Keri.
Ylli i muzikës pop, dha pasdite një koncert në kampin Bonstill, ku janë stacionuar disa qindra trupa amerikane. Në një intervistë për agjensinë Reuters para nisjes, Maraja Keri, u shpreh se dëshiron të dëshmojë përkrahjen për ushtarët amerikanë, të cilët gjenden larg familjeve si dhe të ndihmojë në forcimin e moralit të tyre.
XS
SM
MD
LG