Ndërlidhjet

RAMALLAH


I dërguari special i Shteteve të Bashkuara për lindjen e Mesme, Antoni Zini, njofton se ka arritur të bindë autoritetet palestineze dhe ato izraelite, të mbajnë një takim për cështjet e sigurisë, të premten.
XS
SM
MD
LG