Ndërlidhjet

RAMALLAH


Autoriteti palestinez akuzoi kryeministrin izraelit, Ariel Sharon se po orvatet që të sabotojë përpjekjet për paqë.
Në deklaratën që shpalli Autoriteti palestinez thotë se po përpiqet që të ndalojë agresionin dhe atentatet e Izraelit, por sulmet e reja izarelite po minojnë procesin e paqës.
XS
SM
MD
LG