Ndërlidhjet

RAMALLAH


Autoriteti palestinez akuzoi kryeministrin izraelit, Ariel Sharon se po orvatet që të sabotojë përpjekjet rajonale dhe ndërkombëtare për paqë.
Në deklaratën që shpalli Autoriteti palestinez thuhet se sulmet hakmarrëse izraelite kundër caqeve palestineze po sabotojnë përpjekjet rajonale dhe ndërkombëtare për paqë, duke përfshirë edhe misionin e të deleguarit të Shteteve të Bashkuara për paqë, Anthony Ziini.
XS
SM
MD
LG