Ndërlidhjet

SANA


Armata dhe policia e Jemenit arritën ta çlirojnë biznismenin gjerman, Karl Lehmer të cilin e mbanin peng ka 10 ditë kidnapuesit nga fise të atjeshme.
Gjermania me një deklaratë të posaçme ka falënderuar Jemenin për angazhimet që të shpëtojë Lehmerin.
XS
SM
MD
LG