Ndërlidhjet

UASHINGTON


Zëvendës sekretari amerikan i Mbrojtjes, Paul Wolfowitz, ka thënë se Shtetet e Bashkuara do të gjejnë dhe kapin Osama bin Ladenin dhe liderin suprem taliban, Mullah Mohammad Omar qoftë në Afganistanit apo në vende të tjera, nëse arrijnë të arratisen.
XS
SM
MD
LG