Ndërlidhjet

HANOVER


Presidenti i Rusisë,Vlladimir Putin dhe kancelari i Gjermanisë,Gerhard Schroeder, kanë diskutuar në Hanover për nevojën e presioneve diplomatike ndaj të dyja palëve në konflikt në Lindje të Afërt dhe për ardhmërinë e Afganistanit.
XS
SM
MD
LG