Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush do të shënojë nesër me një tubim komemorativ tremujorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit në Nju Jork dhe Uashungton,njofton Shtëpia e Bardhë.
Zëdhënësi Ari Fleicher ka thënë se mbi 70 vende anembanë botës gjithashtu do të marrin pjesë në komemoracion,duke përfshirë edhe vende myslimane dhe arabe.
XS
SM
MD
LG