Ndërlidhjet

JERUSALEM


Dy palestinezë janë vrarë nga ushtarët izaelitë në rrethana ende të pasqaruara në Bregun Perëndimor.
Incidenti ka ndodhur pas sulmeve izraelite në territoret palestineze, dhe shkatërrimit të një postblloku palestinez të gardës personale të Yasser Arafatit.
XS
SM
MD
LG