Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Zyrtarë palestinezë të sigurisë thonë se katër palestinezë janë vrarë mbrëmë vonë dhe së paku 20 të tjerë janë plagosur kur helikopterët izraelitë kanë goditur me raketa një objekt në kampin e refugjatëve në Brezin e Gazës.
XS
SM
MD
LG