Ndërlidhjet

PODGORICË


Përfaqësuesi i lartë i Bashkimit Evropian për politikën e jashtëme, Javier Solana do të ndërmjetësojë bisedimet midis liderëve të Malit të Zi dhe Serbisë për ardhmërinë e Jugosllavisë,që do të fillojnë të hënën e ardhshme, njoftoi kryeministri malazez, Filip Vujanoviq.
XS
SM
MD
LG