Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëvendës kryeministri i Serbisë, Nebojsha Coviq, është takuar sot në Prishtinë me përfaqësuesit diplomatikë të vendeve anëtare të Grupit të Kontaktit në Kosovë dhe me Carls Brejsher, zëvendës i shefit të Misionit të Kombeve të Bashkuara.
Hollësitë e këtij takimi dhe qëllimi i mbajtjes së tij nuk janë bërë ende të ditura.
XS
SM
MD
LG