Ndërlidhjet

DAMASK


Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Uilliam Bërns, gjatë një vizite në kryeqytetin e Sirisë, u shpreh se Uashingtoni do të vazhdojë të negociojë me Jaser Arafatin dhe ta konsiderojë atë, udhëheqës të popullit palestinez.
XS
SM
MD
LG