Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Donald Ramsfelld, tha se besojnë që i dyshuari për terrorizëm, Osama bin Laden, ndodhet ende në Afganistan, pavarësisht nga disa raporte që sugjerojnë se ai mund të jetë larguar për në Pakistan. Ramsfelld deklaroi se Osma bin Laden po fshihet dhe se Shtetet e Bashkuara janë në ndjekje të tij.
XS
SM
MD
LG