Ndërlidhjet

JERUZALEM


Ministri i Jashtëm izraelit, Shimon Perez, në një intervistë për shtypin vendor, ka kritikuar Kryeministrin Ariel Sharon, duke thënë se vendimi i tij për ndërprerjen e lidhjeve me autoritetin palestinez, Jaser Arafat, vetëm do të forconte prestigjin e Arfatit në planin e brendshëm dhe atë ndërkombëtar.
XS
SM
MD
LG