Ndërlidhjet

BEOGRAD


Jugosllavia dhe Shqipëria janë të gatshme për një fqinjësi dhe partneritet të mirë, në përpjekjet për t’iu bashkuar Europës – ka thënë sot në Beograd, kryetar i Partisë Socialiste Shqiptare.
Fatos Nano, i cili pritet të takohet edhe me presidentin jugosllav, Vojisllav Koshtunica, merr pjesë në një konferencë rajonale, të sponsorizuar nga Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim Europian.
XS
SM
MD
LG