Ndërlidhjet

KABUL


Shtetet e Bashkuara sot pritet të rihapin zyrat diplomatike në kryeqytetin e Afganistanit.
I deleguari special i Shteteve të Bashkuara në Afganistan, James Dobbins do t’i prijë ceremonisë së rihapjes së ambasadës amerikane dhe ngritjes së flamurit të Shteteve të Bashkuara pranë objektit.
XS
SM
MD
LG